کلینیک زیبایی ماهرو

الهیه،خیابان نیلوفر،مجتمع رویال آدرس واحد 704

برای مشاوره رایگان با پزشک متخصص زیبایی شماره تماس خود را وارد کنید

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارها و پزشک های مجموعه ابتدا نوع خدمت را انتخاب بفرمایید


مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 42 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 39 ساله دو ماه بعد از دو جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت یکی از بهترین و علمی ترین روشهای جوانسازی و روشن کردن رنگ پوست است که توسط تزریق مواد مغزی و کنترل کننده تولید رنگدانه های پوست توسط سوزن های بسیار ظریف انجام میشود. دردی تجربه نخواهید کرد و اگر مواد اصل و مرغوب در حجم درست و توسط فرد متخصص در نقاط دقیق تزریق بشه بعد از چند جلسه نتایجش بزرگ خواهد بود. نمونه کاری که میبینید در فاصله حدود سه ماه و چهار جلسه تزریق گرفته شده. برای رزرو نوبت مزوتراپی و مشاوره میتونین شمارتونو وارد کنید تا باهاتون تماس گرفته بشه و مشاوره تخصصی رایگان دریافت کنید.

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 29 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 42 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 40 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 37 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 32 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 41 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 38 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 40 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 38 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 43 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده صورت خانم 40 ساله دو ماه بعد از سه جلسه مزوتراپی صورت

متخصصین هایفوتراپی صورت

Picture-ImageTitlePro
دکتر جهان بین
متخصص زیبایی
Picture-ImageTitlePro
دکتر مقدم
متخصص زیبایی
Picture-ImageTitlePro
دکتر ندارنجبر
متخصص زیبایی
Picture-ImageTitlePro
دکتر احمدی
متخصص زیبایی
Picture-ImageTitlePro
دکتر قایمی
متخصص زیبایی

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 29 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 38 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 35 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 39 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 37ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 32ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 37ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 39ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

هایفوتراپی خانم 41 ساله بلافاصله بعد از انجام هایفو

خانم 26 ساله تزریق ژل لب مدل ترکیب نچرال و روسی درخواست داشتن که با تزریق یک سی سی ژل الانسه به آرزوشون رسیدن و فوق العاده راضی بودن مبارکشون باشه. خیلی نتیجه فوق العاده شد همینطور که میبینین. برای مشاوره رایگان شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید.

خانم 46 ساله تزریق ژل لب مدل روسی درخواست داشتن که با تزریق یک سی سی ژل الانسه توسط پزشک متخصص براشون انجام شد که بسیار عالی شد. به شکل کاملا طبیعی و قرینه بودن چین ها و ظاهر لب دقت کنید. خیلی نتیجه فوق العاده شد همینطور که میبینین. برای مشاوره رایگان شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید.

خانم 26 ساله تزریق ژل لب مدل روسی درخواست داشتن که با تزریق یک سی سی ژل الانسه توسط پزشک متخصص براشون انجام شد که بسیار عالی شد. به شکل کاملا طبیعی و قرینه بودن چین ها و ظاهر لب دقت کنید. خیلی نتیجه فوق العاده شد همینطور که میبینین. برای مشاوره رایگان شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید.

خانم 22 ساله تزریق ژل لب مدل نیمه روسی درخواست داشتن که با نیم سی سی ژل الانسه براشون انجام شد. خیلی نچرال شد و از نتیجه فوق العاده راضی بودن.

خانم 32 ساله تزریق ژل لب مدل نیمه نچرال درخواست داشتن که با نیم سی سی ژل روفیل براشون انجام شد. دقت کنید چقدر نچرال و طبیعی شده و کاملا ظاهر طبیعی لب حفظ شده. برای نوبت مشاوره میتونین شماره همراهتون رو در کادر بالا وارد کنید

خانم 27 ساله تزریق ژل لب مدل نچرال پر روسی درخواست داشتن که بعد مشاوره ای که شدن و بررسی ها دیده شد که لب پایین با سه دهم سی سی و بالا با نیم سی سی ژل الانسه بهترین نتیجه رو براشون خواهد داشت. خیلی نتیجه فوق العاده شد همینطور که میبینین. انتخاب ژل درست و روش درست همیشه بهترین نتیجه رو خواهد داشت. برای مشاوره رایگان شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید.

خانم 36 ساله تزریق ژل لب مدل ترکیب نچرال و طبیعی درخواست داشتن که نمیخواستن اصلا خیلی مشخص باشه که با تزریق دو دهم سی سی ژل الانسه به لب بالا و پایین براشون پزشک مجموعه انجام دادن.دقت کنید چقدر با ظرافت این تزریق انجام شده که با وجود حجم خیلی کم تزریق که براشون انجام شده کاملا قرینه و متقارن کار شده. خیلی نتیجه فوق العاده شد همینطور که میبینین. برای مشاوره رایگان لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصص مشاور زیبایی مجموعه با شما تماس بگیرن.

خانم 29 ساله تزریق ژل لب مدل مینی نچرال و طبیعی درخواست داشتن که با تزریق دو دهم سی سی ژل الانسه به لب بالا و پایین براشون پزشک مجموعه انجام دادن.دقت کنید کلا تزریق مینی نچرال و کم حجم خیلی نیازمند تبحر و تجربه پزشکه چون خیلی قرینه بودن مشکله. ولی میبینید که چقدر با ظرافت این تزریق انجام شده که با وجود حجم خیلی کم تزریق که براشون انجام شده کاملا قرینه و متقارن کار شده. خیلی نتیجه فوق العاده شد همینطور که میبینین. برای مشاوره رایگان لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصص مشاور زیبایی مجموعه با شما تماس بگیرن.

خانم 28 ساله تزریق ژل لب مدل روسی خیلی بهشون میومد که با حدود یک سی سی ژل الانسه به لب بالا و پایین براشون پزشک مجموعه انجام دادن. تزریق لب روسی خیلی تکنیک های ظریف تزریقی داره که واقعا نیازمند تجربه خیلی بالایی هست که میبینید چقدر تمیز و توپر و قرینه براشون انجام شده. برای مشاوره رایگان لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصص مشاور زیبایی مجموعه با شما تماس بگیرن.

خانم 31 ساله با مراجعه به کلینیک ماهرو، درخواست تزریق ژل لب با مدل باربی (فرشته) رو داشتند که به صورت نیمه نچرال انجام بشه. پزشک متخصص زیبایی‌مون با نیم سی‌سی ژل لب الانسه و با مهارت تمام این خانم رو به خواسته شون رسوندن و نتیجه کار فوق العاده شد. برای مشورت رایگان با متخصصین ما شماره تلفن خودتون رو توی کادر بالای صفحه وارد کنید.

خانم 23 ساله به ماهرو مراجعه کردند بابت تزریق ژل لب با مدل هالیوودی. اصرارشون بر این بود حجم لب با بقیه اجزای صورتشون همخونی داشته باشه. متخصص زیبایی مجموعه با یک سی‌سی ژل ژوویدرم عین خواسته ایشون رو به زیبایی خلق کردند. نتیجه کار خیلی زیبا شد. برای مشورت رایگان با متخصصین ما شماره تلفن خودتون رو توی کادر بالای صفحه وارد کنید.

خانم 24 ساله که سابقه تزریق ژل رو در یک مجموعه دیگه داشتند اما از نتیجه کار راضی نبودند. مراجعه ایشون از این بابت بود که آیا میتونند مجدد تزریق ژل رو انجام بدن یا خیر؟ و اینکه ممکنه با مدل هالیوودی و باربی به صورت بشه؟ متخصص زیبایی ما ضمن اطمینان خاطر به ایشون با تزریق یک سی سی ژل درمالکس خیلی جذاب و دلربا این کار رو براشون انجام دادند. بعد از کار مشتری خیلی راضی بودند و میگفتند کاش زودتر به ماهرو مراجعه میکردند.

یه نمونه کار بینظیر و عالی در یک خانم 28 ساله که تزریق ژل لب کاملا نچرال میخواستن و اصلا نمیخواستن مشخص باشه که تزریق انجام دادن. ببینید چقدر طبیعی و درست و قرینه و نچرال براشون انجام شد.به تقارن بی نظیر و همخوانی شکل لب بالا و پایین با زیباشناسی ساختار لب توجه کنید. واقعا بسیار زیبا و دقیق انجام شد. برای مشاوره رایگان لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصص مشاور زیبایی مجموعه با شما تماس بگیرن.

یه نمونه کار بینظیر و عالی در یک خانم 28 ساله که تزریق ژل لب به همراه کانتور صورت انجام شد براشون. ببینید چقدر طبیعی و درست و قرینه و نچرال براشون انجام شد.به تقارن بی نظیر و همخوانی شکل لب بالا و پایین با زیباشناسی ساختار لب توجه کنید. واقعا بسیار زیبا و دقیق انجام شد. برای مشاوره رایگان لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصص مشاور زیبایی مجموعه با شما تماس بگیرن.

خانم 27 ساله تزریق ژل لب مدل روسی و پرحجم درخواست داشتن که با تزریق یک سی سی ژل الانسه به لب بالا و پایین براشون پزشک مجموعه انجام دادن.دقت کنید به تقارن بی نظیر و همخوانی شکل لب بالا و پایین با زیباشناسی ساختار لب. واقعا بسیار زیبا و دقیق اینجام شد. برای مشاوره رایگان لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصص مشاور زیبایی مجموعه با شما تماس بگیرن.

خانم 32 ساله تزریق ژل لب مدل روسی درخواست داشتن که با یک سی سی ژل روفیل براشون انجام شد. دقت کنید چقدر نچرال و طبیعی شده و کاملا ظاهر طبیعی لب حفظ شده. برای نوبت مشاوره میتونین شماره همراهتون رو در کادر بالا وارد کنید

یه نمونه کار بینظیر و عالی در یک خانم 29 ساله که تزریق ژل لب مدل روسی و پرحجم درخواست داشتن رو مشاهده میکنید که با تزریق یک سی سی ژل الانسه به لب بالا و پایین براشون پزشک مجموعه انجام دادن.دقت کنید به تقارن بی نظیر و همخوانی شکل لب بالا و پایین با زیباشناسی ساختار لب. واقعا بسیار زیبا و دقیق اینجام شد. برای مشاوره رایگان لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصص مشاور زیبایی مجموعه با شما تماس بگیرن.

ایشون خانم 29 ساله هستن که صورت کمی لاغر و استخونی داشتن که با نمونه کارهایی که دیدن و مشاوره ای که شدن تصمیم شد که کانتور صورت پر و ماهرویی براشون انجام بشه که بسیار عالی براشون انجام شد. به قرینگی و رفع کامل چینها و پر شدن کاملا نجرال صورت دقت کنید. ایشون ترکیبی با ژل و تزریق چربی براشون انجام شد. شما هم میتونین شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید و مشاوره رایگان متخصص زیبایی دریافت کنید.

ایشون خانم 39 ساله هستن که نمونه کاری که مشاهده میکنین با فاصله حدود دو هفته از کانتور صورت و زاویه سازی صورت گرفته شده. ایشون بیشتر صورت توپر دوست داشتن و زاویه های تیز مردونه رو تمایل نداشتن. نمونه کارهای متعددی به ایشون نمایش دادیم و در نهایت به این شکل زاویه سازی و کانتور شد. دقت کنید چقدر متقارن کار شده و چقدر کامل چین ها پر شده. ایشون ترکیبی با ژل و تزریق چربی براشون انجام شد. شما هم میتونین شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید و مشاوره رایگان متخصص زیبایی دریافت کنید.

ایشون خانم 24 ساله هستن که صورت هلال گونه داشتن که تمایل خودشون بیشتر به زاویه دار شدن صورت بود که براشون تزریق گونه و زاویه فک و چانه انجام شد که صورت حالت زاویه دار پیدا کرد. به قرینگی و رفع کامل چینها و زاویه دار شدن کاملا نچرال صورت دقت کنید. ایشون ترکیبی با ژل براشون انجام شد. شما هم میتونین شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید و مشاوره رایگان متخصص زیبایی دریافت کنید.

ایشون خانم 35 ساله هستن که واقعا صورت جذاب و زیبایی داشتن و تمایل داشتن کمی زاویه دار بشه. ایجاد کانتور در صورت های توپر بسیار نیازمند تجربه است چون ایجاد زاویه اگر در محل درستی انجام نشه کلی ژل مصرف میشه. ولی میبینید چقدر عالی چانه و گونه و فک زاویه دار شد با تنها پنج سی سی ژل. شما هم میتونین شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید و مشاوره رایگان متخصص زیبایی دریافت کنید.

ایشون خانم 31 ساله هستن که صورت حالت خیلی کشیده و لاغری داشت که بیشتر تمایل به صورت توپر تر و هلالی داشتن که توسط تزریق چربی براشون انجام شد. ببینید چقدر متقارن انجام شده و چین ها و نقاط لاغر به خوبی پر شدن. شما هم میتونین شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید و مشاوره رایگان متخصص زیبایی دریافت کنید.

ایشون خانم 24 ساله هستن که صورت هلال گونه داشتن که تمایل خودشون بیشتر به زاویه دار شدن صورت بود که براشون تزریق گونه و زاویه فک و چانه و لب انجام شد که صورت حالت زاویه دار پیدا کرد. به قرینگی و رفع کامل چینها و زاویه دار شدن کاملا نچرال صورت دقت کنید. ژل الانسه شش سی سی براشون انجام شد. شما هم میتونین شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید و مشاوره رایگان متخصص زیبایی دریافت کنید.

ایشون خانم 32 ساله هستن که صورت در ناحیه شقیقه و گونه ها کم چربی و لاغر و استخونی بود که با نمونه کارهایی که دیدن و مشاوره ای که شدن تصمیم شد که کانتور صورت پر و ماهرویی براشون انجام بشه که بسیار عالی براشون انجام شد. به قرینگی و رفع کامل چینها و پر شدن کاملا نچرال صورت دقت کنید. ایشون ترکیبی با ژل و تزریق چربی براشون انجام شد. شما هم میتونین شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید و مشاوره رایگان متخصص زیبایی دریافت کنید.

تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 26 ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.

تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر هست که میتونه ژل یا چربی باشه. بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 40 ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق ژل به صورت خیلی نچرال از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.

تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 27 ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.
Website design advice and guide
تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 23 ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.
Website design advice and guide
تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. انتخاب ژل مناسب برای زیر چشم و همینطور تکنیک درست تزریق در نتیجه نهایی بسیار مهمه. اگر این انتخاب درست انجام نشده نتیجه واقعا بسیار کوچک و گاهی بی تاثیر خواهد بود. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.
Website design advice and guide
تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 24 ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.
Website design advice and guide
تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 29 ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.
Website design advice and guide
تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر هست که میتونه ژل یا چربی باشه. بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 35 ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق چربی به صورت خیلی نچرال از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.
Website design advice and guide
تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 27 ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.

تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 37ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. همونطور که میبینید اثرات تزریق بلافاصله در تیرگی زیر چشم مشخص میشه.اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.

تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 34ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.

تیرگی زیر چشم به روشهای مختلفی رفع میشه که یکی از معمولترین و بهترین روشها تزریق فیلر به زیر چشم هست که بدلیل حساسیت و ظرافت پوست ناحیه زیر چشم باید با دقت انجام بشه. نمونه کاری که میبینید مربوط به خانم 37ساله است که علت تیرگی زیر چشمشون بدلیل گودی زیر چشم بود که با تزریق یک سی سی ژل به صورت خیلی عالی از بین رفت. همونطور که میبینید اثرات تزریق بلافاصله در تیرگی زیر چشم مشخص میشه.اگر تیرگی زیر چشم دارید فرصت رو از دست ندین و همین الان شماره تماستون رو داخل کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی با شما تماس بگیرن و مشاوره زیبایی انجام بدین.

متخصصان تزریق چربی

Picture-ImageTitlePro
دکتر قایمی
متخصص زیبایی
Picture-ImageTitlePro
دکتر جهان بین
متخصص زیبایی
Picture-ImageTitlePro
دکتر مقدم
متخصص زیبایی
Picture-ImageTitlePro
دکتر ندارنجبر
متخصص زیبایی
Picture-ImageTitlePro
دکتر احمدی
متخصص زیبایی

تزریق چربی به صورت خانم 46 ساله رو مشاهده میکنین. به پرشدن خط خنده و رفع چین و چروک و پر شدن گونه ها و صورت دقت کنید. ببنید چقدر زیبا و متقارن کانتور و تزریق براشون انجام شده. برای مشاوره تزریق چربی شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصصین زیبایی مجموعه باهاتون تماس بگیرند.

درحال بارگذاری

درحال بارگذاری

تزریق چربی به صورت خانم 51 ساله رو مشاهده میکنین. به پرشدن خط خنده و رفع چین و چروک و پر شدن گونه ها و صورت دقت کنید. ببنید چقدر زیبا و متقارن کانتور و تزریق براشون انجام شده. برای مشاوره تزریق چربی شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید تا متخصصین زیبایی مجموعه باهاتون تماس بگیرند.

ایشون خانم 31 ساله هستن که صورت حالت خیلی کشیده و لاغری داشت که بیشتر تمایل به صورت توپر تر و هلالی داشتن که توسط تزریق چربی براشون انجام شد. ببینید چقدر متقارن انجام شده و چین ها و نقاط لاغر به خوبی پر شدن. شما هم میتونین شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنید و مشاوره رایگان متخصص زیبایی دریافت کنید.

بیمار خانم 23 ساله بودن که با جوش های فعال و جای جوش قدیمی بدنبال این جوشها مراجعه کرده بودن که توسط درمان ترکیبی دارویی به همراه سابسیژن و مزوژل در طی سه جلسه بسیار عالی بهبود پیدا کرد. برای فیکس کردن وقت مشاوره لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی مجموعه باهاتون تماس بگیرن و یا مستقیم با شماره مجموعه تماس بگیرید.

بیمار خانم 34 ساله بودن که با جای جوش متعدد به شکل یخ شکن و گرد مراجعه کرده بودن که توسط درمان ترکیبی سابسیژن و مزوژل و مزوتراپی در طی سه جلسه بسیار عالی بهبود پیدا کردن. دقت کنین که مهمترین قسمت درمان جای جوش انجام درست پروسه سابسیژن و تصمیم درست در انتخاب درمان تکمیلی هست. برای فیکس کردن وقت مشاوره لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی مجموعه باهاتون تماس بگیرن و یا مستقیم با شماره مجموعه تماس بگیرید.

بیمار آقای 32ساله بودن که با جای جوش متعدد به شکل یخ شکن و گرد مراجعه کرده بودن که توسط درمان ترکیبی سابسیژن و مزوژل و مزوتراپی در طی سه جلسه بسیار عالی بهبود پیدا کردن. دقت کنین که مهمترین قسمت درمان جای جوش انجام درست پروسه سابسیژن و تصمیم درست در انتخاب درمان تکمیلی هست. معمولا جوش ها در آقایان شدیدتر بوده و احتمال اینکه دچار اسکار شوند بالاتر است. برای فیکس کردن وقت مشاوره لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی مجموعه باهاتون تماس بگیرن و یا مستقیم با شماره مجموعه تماس بگیرید.

بیمار خانم 29 ساله بودن که با جوش های فعال و جای جوش قدیمی بدنبال این جوشها مراجعه کرده بودن که توسط درمان ترکیبی دارویی به همراه سابسیژن و مزوژل و لیزر اسکارلت در طی سه جلسه بسیار عالی بهبود پیدا کرد. برای فیکس کردن وقت مشاوره لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی مجموعه باهاتون تماس بگیرن و یا مستقیم با شماره مجموعه تماس بگیرید.

بیمار آقای 39ساله بودن که با جای جوش متعدد به شکل یخ شکن و گرد مراجعه کرده بودن که توسط درمان ترکیبی سابسیژن و مزوژل و مزوتراپی و اسکارلت لیزر در طی چهار جلسه بسیار عالی بهبود پیدا کردن. دقت کنین که مهمترین قسمت درمان جای جوش انجام درست پروسه سابسیژن و تصمیم درست در انتخاب درمان تکمیلی هست. معمولا جوش ها در آقایان شدیدتر بوده و احتمال اینکه دچار اسکار شوند بالاتر است. برای فیکس کردن وقت مشاوره لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی مجموعه باهاتون تماس بگیرن و یا مستقیم با شماره مجموعه تماس بگیرید.

فولدر از بین بردن جای جوش شش> فایل شماره شش> بیمار خانم 30 ساله بودن که با جای جوش متعدد و جوش فعال مراجعه کردن که خوشبختانه با روشهای ترکیبی در دو جلسه بهبود عالی داشتن. برای فیکس کردن وقت مشاوره لطفا شماره تماستون رو در کادر بالا وارد کنین تا متخصصین زیبایی مجموعه باهاتون تماس بگیرن و یا مستقیم با شماره مجموعه تماس بگیرید.
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide
Website design advice and guide